top of page

FOCENÍ VÍCEMĚSÍČNÍCH MIMINEK A BATOLAT 

Jestli jste novorozenecké focení nestihli, doporučuji s focením miminka počkat do 3 měsíců. Ve třech měsících již miminka pasou koníčky, reagují na podněty, smějí se a celkově při focení vydrží být déle v dobré náladě. Dalším hezkým obdobím pro focení miminek bývá kolem půlroku, pasení koníčků není žádný problém, dávají si nohy do pusinky a je s nimi legrace.

Já osobně mám nejraději focení kolem 8. – 9. měsíce, kdy si děti začínají sedat, některé i stoupat.. Dají se krásně rozesmát, ukazují paci paci nebo pápá. Bohužel je tento věk rodiči často opomíjený a nechávají své děti fotit až v jednom roce, kdy děti už začínají chodit a nevydrží na místě.

Focení miminek ve věku 3. – 9. měsíců probíhá v mém ateliéru. K dispozici jsou všechny rekvizity a doplňky jako u novorozených miminek. V případě hezkého počasí je možné fotit miminko i v přírodě. Vše je na dohodě. Na focení si s sebou vezměte oblečení, ve kterém byste chtěli miminko nechat vyfotit. Pokud toho moc nemáte, nevadí, nejhezčí jsou stejně „nahaté“ fotky. Určitě nějaké občerstvení a oblíbenou hračku, ideálně zvukovou, na kterou miminko hezky reaguje.

Tento balíček je určený pouze pro focení samotného miminka, případně několik fotek s rodiči. Nejedná se o rodinné focení se staršími sourozenci.

KK (26).JPG
bottom of page